Spolek železniční historie Martinice v Krkonoších

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Akce na nádraží Martinice v Krkonoších v roce 2020

17. - 20. 7. 2020 - 1. Krkonošský parní víkend
Po trase Jilemnice, Martinice v Krkonoších, Vrchlabí, Rokytnice nad Jizerou, Martinice v Krkonoších, Vrchlabí a Jilemnice pojede parní vlak tažený lokomotivou 310.0134.
Akci pořádá spolek Klub přátel železnic Českého ráje.


4. - 9. 8. 2020 - Výstava Legiovlaku ve stanici Martinice v Krkonoších
Podrobnosti naleznete v samostatném článku v této složce.


7. - 10. 8. 2020 - 2. Krkonošský parní víkend
Po trase Jilemnice, Martinice v Krkonoších, Vrchlabí, Rokytnice nad Jizerou, Martinice v Krkonoších, Vrchlabí a Jilemnice pojede parní vlak tažený lokomotivou 310.0134.
Akci pořádá spolek Klub přátel železnic Českého ráje.


19. 9. 2020 - Dny evropského dědictví ve stanici Martinice v Krkonoších - Příběh památky.
Na stanici proběhne cyklus přednášek odborníků na téma architektura železničních staveb, zabezpečení železničního provozu a ochrana technických památek v České republice.


5. 12. 2020 - XV. Andělská projížďka
Po trase Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou pojede parní vlak tažený lokomotivou 310.0134 s Mikulášskou nadílkou.
Akci pořádá spolek Klub přátel železnic Českého ráje.Legiovlak opět navštíví Martinice v Krkonoších

Legiovlak tentokrát zavítá na naše nádraží na několik dní v termínu 4. až 9. 8. 2020. Možnost si vlak prohlédnout bude ve všední dny od 8 do 18 a o víkendu od 9 do 19 hodin. Hlavní část programu bude soustředěna na sobotu 8. 8., kdy bude na lokálce jezdit parní vlak tažený lokomotivou 310. 0134 v rámci Krkonošského parního víkendu. Těšit se můžete na doprovodný program a tradiční sejkory. Od 9 hodin budou probíhat komentované prohlídky stanice a ve 13 hodin bude zahájen oficiální program. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Legiovlak pořádá Československá obec legionářská.

Jízdy s párou pořádá spolek Klub přátel železnic Českého ráje.

Doprovodný program pořádá Spolek železniční historie Martinice v Krkonoších.Plnou velikost plakátu ve formátu jpg si můžete stáhnout zde.
Plnou velikost plakátu ve formátu jpg si můžete stáhnout zde.
Plnou velikost plakátu ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.


Památky děkují

Je název ceny, do které náš spolek nominovali památkáři. O laureátovi ceny Památky děkují, rozhoduje veřejnost, a získává ji počin, který zvítězí v on-line hlasování. Jde o jedno z ocenění udílených v rámci každoročního klání o cenu Patrimonium pro futuro, kterou vyhlašuje NPÚ jako příspěvková organizace ministerstva kultury pověřená záchranou a rozvíjením hodnot památkového fondu.
K ceně veřejnosti nám můžete pomoci právě Vy v on-line hlasování. Děkujeme za Vaši podporu!

Hlasovat můžetezde.Spolu po Magentové

Jedná se o projekt Kudy z nudy ve spolupráci s T-Mobile, v níž můžete získat neomezená data na 24 hodin od společnosti T-Mobile. Na základě této akce jsme pro vás přichystali malé překvapení. Stačí k nám dorazit a aktivovat si data na místě.
Užívejte léto a těšíme se na vás!

Podrobnosti naleznetezde.Legiovlak opět navštíví Martinice v Krkonoších

Legiovlak tentokrát zavítá na naše nádraží na několik dní v termínu 4. až 9. 8. 2020. Možnost si vlak prohlédnout bude ve všední dny od 8 do 18 a o víkendu od 9 do 19 hodin. Hlavní část programu bude soustředěna na sobotu 8. 8., kdy bude na lokálce jezdit parní vlak tažený lokomotivou 310. 0134 v rámci Krkonošského parního víkendu. Podrobnosti k akci budou včas uvedeny.

Legiovlak pořádá Československá obec legionářská.

Jízdy s párou pořádá spolek Klub přátel železnic Českého ráje.Plnou velikost plakátu ve formátu jpg si můžete stáhnout zde.
Plnou velikost plakátu ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.